The 5-Second Trick For کفپوش اپوکسی

نیاز به ترمیم ندارد و به راحتی تمیز و پاکیزه میگردد و هیچ هزینه نگهداری ندارد. این کفپوش به دلیل مقاومت بسیار بالایی که دارد به ندرت آسیب می‌بیند و در صورت آسیب دیدگی با هزینه بسیار کم می‌توان آن را ترمیم کرد. تمیز کردن و شست‌و‌شوی آن نیز به راحتی انجام می‌شود.

به منظور بهبود چسبندگی با کمک دستگاه های ویژه برروی سطح خط و خش میکروسکوپی تشکیل میشوند. بعد از آن است که کلّیه ی گرد و غبارهای موجود برروی سطح با جارو زدوده خواهد شد.

برای اطلاع از قیمت روز سایر کفپوش ها و پوشش ها از قبیل لاک شفاف اپوکسی، انواع آب بند، ضد اسید، ضد خوردگی، ضد سایش، ضد لغزش و … با ما تماس بگیرید.

تولید انواع کفپوش های اپوکسی صنعتی توسط آریو رنگ دماوند

این ماده به لحاظ خواص مکانیکی بسیار قوی و مستحکم بوده و در برابر مواد شیمیایی مقاومت زیادی از خود نشان می دهد.

کفپوش سالن آرایشی این کفپوش ها باید دارای قابلیت هایی همچون سهولت تمیز کاری، ضد لغزش و سرعت کفپوش اپوکسی گیر و خاصیت ضد آنتی باکتریال و غیره می باشد.

یکی از دلایل استفاده از پوشش های محافظتی بالاتر بردن عمر مصرفی قطعات است که این پوشش های محافظتی با کمترین هزینه عمر مفید قطعات و وسایل مصرفی را بسیار بالا می برند.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کفپوش اپوکسی بیمارستان و اتاق عمل همانند سایر محصولات اپوکسی، از سری محصولاتی است که بر پایه رزین اپوکسی بیسفنول و هاردنر پلی آمینی تغییر شکل یافته تولید و ارائه می گردد.

محل های تمیز و بدون باکتری مانند اتاق عمل بیمارستان و مکان های بهداشتی نیاز شدید به کفپوش مخصوص بیمارستان دارند.

پیش از اجراء این لایه هر نوع آلودگی و شیئ خارجی چون؛ مو، گرد و غبار و… میبایست از روی سطح برطرف گردد. 

قیمت های رزین اپوکسی بستگی به کاربرد رزین اپوکسی و میزلن خرید مشتری دارد هر چه خرید از طرف مشتری بیشتر باشد قیمت از طرف فروشنده با تخفیف بیشتری همراه است.

رزین های اپوکسی قبل از اجرا به شکل مایع هستند و پس از اجرا به جامد تبدیل می شوند. علت تغییر شکل رزین اپوکسی از مایع به جامد ترکیب این رزین با ماده شیمیایی به نام “هاردنر” یا سخت کننده است که پس از ساعاتی از این ترکیب و انجام واکنش های شیمیایی رزین مایع به سطحی جامد و بسیار مستحکم بدل می شود.

با اینکه کفپوش اپوکسی مزایای زیادی دارد ولی معایب هم دارد که این معایب به شرح زیر می باشد:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *